Vyberte si naší nabídky...

-56%
Candy BWM 1410PHO7/1-S PRAČKA PŘEDEM PLNĚNÁ

Candy BWM 1410PHO7/1-S PRAČKA PŘEDEM PLNĚNÁ

Kód: BWM 1410PHO7/1-S
Kód obj.: 31008093
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

10 190
Běžná cena: 22 990

Candy BWM 1410PHO7/1-S PRAČKA PŘEDEM PLNĚNÁ

CANDY BWM 1410PHO7/1-S, pračka s předním plněním, kapacita praní 10kg, 1400ot./min., Odložený start, Fuzzy logic, invertor, displej, váhová automatika, parní program.

Jednoduché ovládání

Pomocí přehledného a intuitivného dotykového LCD displeje Smart Ring, který je celý v češtině, si vždy jednoduše nastavíte program praní, který přesně odpovídá vašim potřebám. Pračku můžete ovládat také pomocí hlasových pokynů.

Technologie SimplyFi

Jde o WIFI připojení, kde za pomoci SimplyFi technologie můžete jednoduchým přiložením chytrého telefonu s nainstalovanou aplikací k pračce (k bodu označenému ikonou SimplyFi), pračku ovládat a kontrolovat. Do aplikace si také můžete stáhnout další funkce a cykly.

Mix Power Jet+ -

Je systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné kropení prádla touto pěnou během praní. Snížení času praní na 59 min. Zvýšení účinnosti praní i při nízkých teplotách 20°C. Snížení energie. Možnost prát bílé a barevné prádlo dohromady.

Díky této funkci jsou výsledky praní ve třídě A.

Rychlý program

Potřebujete rychle vyprat vaše prádlo? Můžete si vybrat program Zoom rychlé praní do 59 minut, který šetří nejen Váš čas, ale i energii.

Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraní veškeré nežádoucí pachy a prádlo dezinfikuje.

Bezpečnost

Spotřebič je opatřen několika opatřeními, které ochrání nejen Váš domov.

Je zde bezpečnostní zámek dveří. Dále je zde ochrana proti přepěnění a ochrana proti úniku vody Antioverflow (zabraňuje vodě dostat se do spotřebiče při poruše, voda bude spotřebičem protékat do odpadu nebo do výpustě.)

Invertorový motor

Tento motor má hned několik výhod. Nebudete spotřebičem rušeni, neboť má velmi tichý chod. Další specifikací je rychlost, delší životnost a především nižší spotřeba.

Programy   9 programů základních + Wifi programy Bavlna,

Odolná bavlna, Syntetika a barevné, Vlna, Jemné, Perfect 20°C, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Zoom -  rychlé praní do 59 min

Funkce

Odložený start až 24 hod, Parní funkce,

Nastavení teploty, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek

Bezpečnost 

Bezpečnostní zámek dveří Ochrana proti úniku vody Antioverflow; Ochrana proti přepěnění

Konstrukce

Dotykový LCD displej Smart Ring v češtině

Invertorový motor – Tichý chod

Materiál bubnu Nerez/ vany SilitechBuben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaninyŠířka dvířek 35 cm / Úhel otevírání dvířek 180°

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz