Vyberte si naší nabídky...

-31%
Hoover AWDPD 4138LH/1-S PRAČKA SE SUŠIČKOU PRAČKOSUŠIČKA

Hoover AWDPD 4138LH/1-S PRAČKA SE SUŠIČKOU PRAČKOSUŠIČKA

Kód: AWDPD 4138LH/1-S
Kód obj.: 31008476
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Hoover
Dostupnost: skladem do 3 dnů

18 490
Běžná cena: 26 990

Hoover AWDPD 4138LH/1-S PRAČKA SE SUŠIČKOU PRAČKOSUŠIČKA

Pračka se sušičkou z řady AXI v energetické třídě A vypere až 13 kg a usuší 8 kg prádla. Odstřeďování 1400 ot/min., technologie Wizard - propojení pračky pomocí WiFi s chytrým telefonem. Funkce páry

Smart pračka se sušičkou Hoover AWDPD4138LHR/1-S je vybavena invertorovým motorem, který zajišťuje chod pračky se sušičkou. Tento tichý motor se vyznačuje 50 dB hlučností při praní, 78 dB hlučností při odstřeďování a 56 dB hlučností při sušení. Maximální rychlost při odstřeďování činí 1400 otáček za minutu.

 • 13 základních programů + Wi-Fi programy: Total Care, Bavlna, Bílé, Vlna, Syntetika a barevné, All In One 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min., Odčerpání + odstředění, Jemné, Parní program, Sušení vysoká teplota, Sušení nízká teplota, Sušení vlna, Wi-Fi programy 
 • Funkce: Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě), Nastavení tvrdosti vody, Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Odložený start o 30 min. až 24 hod., Volba sušení / Ošetření parou - 3x (Bavlna, Syntetika, Osvěžení), Předpírka, Aquaplus, Hygienický, Nastavení úrovně znečištění (3), Care Dose - Automatické dávkování, Zablokování tlačítek, Ukazatel zbytkového času praní. 
 • Bezpečnost: Bezpečnostní zámek dveří / Ochrana proti úniku vody a proti přepěnění.

 • Smart pračka se sušičkou je vybavená exkluzivním pracím cyklem Total Care s dokonalými výsledky praní, který Vám umožní prát prádlo různých tkanin a barev společně. Active Care přitom vytváří perfektní kombinaci vody a pracího prostředku, která proniká hluboko do vláken oblečení a skvěle odstraní skvrny.
 • Technologie AXI v inteligentních pračkách se sušičkou Hoover nové generace je inovativní umělou inteligencí, která rozumí Vašim požadavkům, Vašim návykům při praní a sušení a přináší Vám praktické tipy, které jsou přizpůsobeny konkrétnímu uživateli. Doporučí Vám prací program a poradí s odstraňováním skvrn, kdy prát s ohledem na počasí, upozorní na možné problémy a ukáže Vám statistiky čerpání energie. Technologie AXI Vám zaručí vynikající výkon při praní a sušení. Přichází také s unikátním nadčasovým designem s chromovanými detaily.

 • Pro dosažení snížení spotřeby pracího prostředku a aviváže nabízí inteligentní pračka se sušičkou automatické dávkování pracího prostředku Care Dose (nádoba max. 700 ml) a aviváže (nádoba max. 300 ml). Vydrží i 20 pracích cyklů, přizpůsobí spotřebu detergentu podle konkrétního druhu prádla, jeho množství a tvrdosti vody s přesností až na 1 ml.
 • Moderní technologie All in One, kterou je inteligentní pračka vybavená, zahrnuje patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a jeho následné kropení prádla během praní. Navíc umožňuje praní bílého a barevného prádla spolu, sníženou energii či času, a to na pouhých 59 minut. Vaše oblečení si můžete vyprat i při nízkých teplotách než je 20 °C.

 • V době smartphonů a trvalého připojení k internetu společnost Hoover představuje řadu spotřebičů, které můžete ovládat, spravovat a monitorovat pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Hoover Wizard. Připojení je zajištěné prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetoth. Díky množství funkcí navržených pro aplikaci Wizard si můžete přizpůsobit funkce Vašich spotřebičů podle potřeby. Jednou z inovativních funkcí je také okamžité informování o poruchách, potřebě údržby a monitorování spotřeby energie na dálku. Navíc pračka se sušičkou přichází se zcela novou formou komunikace. Jednoduše si vyberte program a spusťte jej pomocí hlasu s aplikacemi Alexa (Amazon) a Google. Smart pračka se sušičkou Vám rozumí a poradí Vám. Naučí se přizpůsobit odpovědi Vašim potřebám.
 • Volně stojící smart pračka v moderním černém provedení se hodí do každého moderního interiéru. Její celkový vzhled doplňuje dotykový LCD displej, který je umístěný v přední části spotřebiče. Smart pračka se sušičkou disponuje třemi úrovněmi senzorového sušení: Extra suché, K žehlení, Na věšák. Taktéž nabízí Časované sušení - 120/90/60/30 min. Pračka, která je vybavena ukazatelem zbytkového času praní a ukazatelem ukončení cyklu, umožňuje odložit si start až o 24 hodin.
 • Výška (cm) 85

  Regulace odstřeďování Ano

  Displej LCD displej Energetická třída A

  Speciální funkce a výbava

  Technologie AXI, Technologie All In One, Technologie Care Dose, Invertorový motor

  Šířka (cm) 60

  Regulace tvorby pěny Ano

  Kapacita sušení (Kg) 8

  Hlučnost při praní (dB) 50

  Hlučnost při ždímání (dB) 78

  Odstřeďování (ot/min) 1400

  Účinnost praní A

  Účinnost odstřeďování A

  Kapacita praní (Kg) 13

  Hloubka (cm) 66

  Počet programů pračky 13 + 1

  Hlučnost při sušení (dB) 56

  Spotřeba při praní (kWh/cyklus) 1,64

  Barva bílá

  Spotř. praní a sušení (l/cyklus) 160

  Spotř. praní a suš. (kWh/cyklus) 8,84

  Dětská pojistka Ano

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz