Vyberte si naší nabídky...

-26%
Hoover HNOT S382DA-S VRCHEM PLNĚNÁ PRAČKA ONE TOUCH A+++

Hoover HNOT S382DA-S VRCHEM PLNĚNÁ PRAČKA ONE TOUCH A+++

Kód: HNOT S382DA-S
Kód obj.: 31007626
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Hoover
Dostupnost: skladem

8 490
Běžná cena: 11 490

https://xn--80ady9co.top/

 

 

Hoover HNOT S382DA-S VRCHEM PLNĚNÁ PRAČKA ONE TOUCH A+++

Pračka s horním plněním HOOVER HNOT S382DA-S ONE TOUCH v energetické třídě A+++, účinnost A/B, náplň 8 kg, 1200 ot./min. 16 programů základních + 40 One Touch, odložený start, Slow Motion - pomalé otevírání dvířek, Stop & Load - zastavení dvířky nahoru.

Ideální pro každodenní praní

Moderní smart pračka s horním plněním Hoover HNFT S384TAH-S je ideální volbou pro vaše každodenní praní. Pračka patří mezi velice úsporné, je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu 8 kg prádla uspokojí i početnější rodinu. Detektor hmotnosti prádla se postará o co nejúspornější praní. Odstřeďování dosahuje 1400 otáček za minutu. Hlučnost při praní dosahuje jen 61 dBa při odstřeďování 78 dB.

 

Technologie One Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky pomocí technologie NFC nebo Wi - Fi s chytrým telefonem. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout další užitečné prací programy. Pračku můžete ovládat i pomocí hlasu.

 

All In One

Pračka s horním plněním HOOVER disponuje speciální funkcí All In One, která se stará o to, aby praní prádla za použití pracího prášku bylo co nejefektivnější. Zajistí to systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné probíhá kropení prádla touto pěnou během praní.

 

Otevírání bubnu Slow Motion 

Materiál použitý pro buben pračky s horním plněním je z nerez. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Tato pračka s plněním shora je vybavena pečlivě navrženým víkem Slow Motion s jednoduchým a bezpečným otevíráním, které zaručuje vždy bezpečný přístup do vnitřku bubnu. Systém Stop & Load - vrací buben do vertikální polohy. Určitě vás potěší i dostatečná šířka plnícího otvoru 21,5 cm.

 

Odložený start o 24 hod.

S funkcí odložený start už nemusíte trávit čas čekáním na vyprání prádla. Stačí jen vše připravit, naprogramovat začátek praní a odejít třeba do práce. Pračka dopere současně s vaším příchodem a vy můžete prádlo rovnou věšet nebo dát do sušičky.

Bezpečnostní zámek dveří; Ochrana proti úniku vody Aquastop

Ochrana proti přepěnění

Barva Bílá s chromovaným madlem

Rozměry výrobku v x š x h (mm) 850 x 400 x 600

Čistá váha výrobku (kg) 57

Rozměry balení v x š x h (mm) 985 x 480 x 650

Hmotnost s obalem (kg) 59

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz