Vyberte si naší nabídky...

-30%
Candy FCP 825 XL VESTAVNÁ TROUBA WIDE DOOR

Candy FCP 825 XL VESTAVNÁ TROUBA WIDE DOOR

Kód: FCP 825 XL
Kód obj.: 33701672
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

6 990
Běžná cena: 9 990

Candy FCP 825 XL VESTAVNÁ TROUBA WIDE DOOR

Samostatná vestavná trouba v energetické třídě A+ s celkovým objemem 70 l7 funkcemi a digitálním dotykovým displejem v podobě elektronického programátoru a ovládání. Candy FCP 825 XL disponuje celoprosklenými dvířky Wide Door.

S touto vestavěnou troubou Candy FCP 825 XL dosáhnete opravdu dokonalé výsledky pečení. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Je zajištěno prostřednictvím dvou zamačkávacích knoflíků a dotykového displeje. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek s dvojitým bezpečnostním sklem, díky tomu můžete troubu instalovat téměř do každé moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči.

Funkce trouby

Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení. Čištění trouby je Aquactiva se realizuje pomocí páry. Vestavná trouba nabízí 7 možností pečení:

  • pravý horký vzduch (kruhové topné těleso + ventilátor)
  • rozmrazování
  • Cook Light - zdravé pečení se sníženým množstvím tuku
  • dolní ohřev + ventilátor
  • statické pečení
  • gril
  • pizza

Další přednosti

Vnitřní prostor vestavné trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Vnitřní objem dosahuje 68 litrů. Multifunkční pečení v ní bude pro vás velmi pohodlné, inspirující a intuitivní díky možnostem pečení. Nabízí možnost pečení na více úrovních najednou. Pro bezpečnost vašich ratolestí nechybí dětská pojistka, kterou aktivujete jediným dotykem. Všechny funkce trouby zůstanou zablokovány a na displeji se zobrazí upozornění “Stop”. Další neodmyslitelnou pomůckou je minutka s odloženým startem pečení. Jednoduše si nastavte čas pečení nebo čas ukončení pečení. Další předností je teleskopický výsuv na 1 úrovni, který vám usnadní manipulaci s horkými plechy. Součástí balení jsou 2 plechy a 1 rošt.

Dotykový displej Zamačkávací knoflíky Bezpečnost 2 bezpečnostní skla Tangenciální ochlazování trouby a dvířek Konstrukce Halogenové osvětlení Nerezové drátěné pojezdy pro vedení plechů Teleskopické výsuvy (1x) Aquactiva – čištění pomocí páry Příslušenství 2x plech (15mm, 35mm) 1x rošt Barva: Nerez s ochranou proti otiskům prstů Rozměry: (V x Š x H) 59,5 x 59,5 x 56,7 cm Hmotnost: 35 kg


ikona33701672_FCP 825 XL_stitek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz