Vyberte si naší nabídky...

-39%
Candy GVS 159TWHC3-S PŘEDEM PLNĚNÁ PRAČKA

Candy GVS 159TWHC3-S PŘEDEM PLNĚNÁ PRAČKA

Kód: GVS 159TWHC3-S
Kód obj.: 31007517
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: nedostupné

8 490
Běžná cena: 13 990

winelibrary.com.ua

 

Candy GVS 159TWHC3-S PŘEDEM PLNĚNÁ PRAČKA

Moderní automatická pračka Candy GrandÓ Vita Smart s patentovaným systémem Mix Power System+, který zvyšuje účinnost praní a snižuje spotřebu energie. Technologie Smart Touch vám umožní bezdotykové propojení a ovládání pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Můžete tak využívat spoustu nadstandardních funkcí, jako je například hlasový asistent, chytrý odložený start, vedení statistik a nebo si třeba můžete stáhnout celou řadu nových funkcí a cyklů. Pračka je dokonce až o 40% úspornější, než jsou standardy energetické třídy A+++!

A navíc je také mimořádně tichá - to vše díky invertorovému motoru. Ve výbavě naleznete také detektor hmotnosti, který umí přizpůsobit praní množství vloženého prádla, čímž ušetříte vodu i energii. Mezi programy je parní program usnadňující žehlení, dále také například program Perfect Rapid 59 min nebo Hygienický 60°C. Určitě oceníte také funkci Aquaplus (extra máchání) pro osoby s citlivou pokožkou, snadné žehlení nebo funkci pro hygienické praní. Kapacita praní činí úctyhodných 9 kg prádla, ochranu proti úniku vody zajišťuje systém Antioverflow.

Moderní pračka s dotykovým displejem
Předem plněná automatická pračka GrandÓ Vita Smart 159 TWHC3-S disponuje jedinečnou technologií Mix Power System. Pračka má inventorový motor a dotykový displej, čímž se řadí mezi nejmodernější pračky na praní.
Mix Power System
Mix Power System je patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře, který následně spouští kropení prádla během praní. Tato jedinečná technologie snižuje dobu praní a zvyšuje účinnost i při nízkých teplotách kolem 20 °C. Funkce též umožňuje prát bílé a barevné prádlo dohromady, aniž by hrozilo zabarvení oblíbených kusů oblečení.
Technologie Smart Touch
Technologie Smart Touch umožňuje bezdrátové propojení pračky s chytrým telefonem a její následné ovládání. Uživatel si může stahovat nové funkce a prací cykly jako například Odložený start, Ovládání pomocí hlasu, Kg detektor anebo si vést statistiky praní pomocí speciálních aplikací.
16 pracích programů
Pračka GVS 159 TWHC3-S nabízí 16 zabudovaných pracích programů, pomocí technologie Smart Touch však může vybírat ze 40 dalších. Oblíbenými programy jsou například:

Perfect 20°C – pro dokonale vybrané prádlo při nízké teplotě
Intenzivní 40°C – pro odolné skvrny
Hygienický 60°C – kojenecké oblečení a všechen textil, který by měl být skutečně hygienicky čistý
Perfect Rapid 59 min – pro rychlé intenzivní praní
Rychlý 14/30/44 min
Ruční/Hedvábí

Dále například klasické programy jako: Vlna, Máchání, Odčerpání, Odstřeďování, Jemné, Syntetika, Bavlna, Bílé, Parní program - Snadné žehlení/Osvěžení.
Přídavné funkce
Vedle Mix Power System a Smart Touch se pračka GrandÓ Vita Smart vyznačuje několika dalšími užitečnými funkcemi. Funkce Odložený start dokáže časově posunout začátek pracího procesu až o 24 hodin. Bezpečné praní zajišťuje funkce ochrany proti úniku vody Antioverflow, funkce ochrany proti přepěnění a funkce zablokování tlačítek.
Technické parametry:

pračka Grand Ó Vita Smart
kapacita: 9kg
max. otáčky: 1500ot
energetická třída: A+++-40%
MPS+
invertorový motor - tichý chod
Pára
dotykový displej
odložený start až o 24 h
technologie Smart Touch - bezdotykové propojení pračky s chytrým telefonem a její ovládání, stahování nových funkcí a cyklů
funkce pro odložený začátek a konec
ovládání pomocí hlasu
vedení statistik praní a čerpání energie
Kg detector – detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení praní
16 programů základních + 40 Smart Touch: rychlý 14/30/44/59 min, snadné žehlení
barva: bílá chromovanými dvířky
VxŠxH: 85x60x52 cm


ikona31007517_GVS 159 TWHC3-S_stitek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz