Vyberte si naší nabídky...

-37%
Candy FCP 602 W VESTAVNÁ MULTIFUKČNÍ TROUBA

Candy FCP 602 W VESTAVNÁ MULTIFUKČNÍ TROUBA

Kód: FCP 602 W
Kód obj.: 33701656
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

5 690
Běžná cena: 8 990

Candy FCP 602 W VESTAVNÁ MULTIFUKČNÍ TROUBA

Vestavná trouba Candy FCP 602 W v provedení bílé sklo je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 7 programů pro pečení: pravý horký vzduch (kruhové topné těleso + ventilátor), Cook Light - zdravé pečení se sníženým množstvím tuku, spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, gril, Pizza a osvětlení. Mechanický termostat a funkce ovládáte pomocí 3 otočných knoflíků. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním sklem a ochlazováním dvířek trouby. Nechybí dětská pojistka a mechanická minutka. Vnitřní prostor trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Celkový objem vestavné trouby Candy FCP 602 W dosahuje 65 litrů. Trouba má boční vylisované stěny pro vedení plechů. V balení se nachází: 1 x plech a 2 x rošt.

S touto vestavěnou Candy FCP 602 W dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím tří otočných knoflíků. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací bílého pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči.

Funkce trouby

Vestavná trouba nabízí 7 možností pečení: pravý horký vzduch (kruhové topné těleso + ventilátor), Cook Light - zdravé pečení se sníženým množstvím tuku, spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, gril, Pizza. Teplotu ohřívání pokrmů si nastavíte pomocí otočných voličů. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení.

Další přednosti

Vnitřní prostor vestavné trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Multifunkční pečení v ní bude pro vás velmi pohodlné, inspirující a intuitivní díky možnostem pečení. Vnitřní objem dosahuje 65 litrůDětská pojistka ochrání vaše děti před nechtěnou manipulací. Disponuje také mechanickou minutkou a vylisovanými stěnami pro vedení plechů. Součástí balení jsou 1 plech a 2 rošty.

 


ikona33701656_FCP 602 W_stitek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz