Vyberte si naší nabídky...

-20%
Candy WATCH - TOUCH VESTAVNÁ TROUBA

Candy WATCH - TOUCH VESTAVNÁ TROUBA

Kód: WATCH - TOUCH
Kód obj.: 33701829
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

39 990
Běžná cena: 49 990

Candy WATCH - TOUCH VESTAVNÁ TROUBA

Vestavná trouba Candy WATCH-TOUCH je inovativní troubou, která změní váš přístup k pečení, je zařazena v energetické třídě A. Provedení je v kombinaci nerez a sklo. Jde o vestavnou troubu s 19 "dotykovou obrazovkou a integrovanou HD videokamerou, jedinečnými video recepty a 4 různými možnostmi pečení. Díky jednoduchému propojení pomocí mobilní aplikace Candy Simply-Fi je možné smart vestavnou troubu kontrolovat a sledovat přípravu jídla kdekoliv. Vnitřní prostor trouby Candy WATCH -Touch o objemu 65 l je pokryt smaltem. Vnitřní postranní LED osvětlení poskytuje dostatečný přehled uvnitř. Ovládáte ji pouhým dotykem na obrazovce. Dvířka inteligentní trouby se otevírají jemně a tiše.

Trouba s 19 "displejem a HD kamerou

Inovativní smart vestavnou troubu Candy WATCH-TOUCH ovládáte prostřednictvím velké 19 "dotykové obrazovky s integrovanou HD videokamerou disponuje jedinečnými video recepty a čtyřmi různými možnostmi pečení. Prostřednictvím integrované HD kamery ve dveřích trouby můžete celý čas sledovat přípravu jídla bez nutnosti otevření dveří. Postranní dvouřadé LED osvětlení navíc zajišťuje dokonalý přehled uvnitř trouby. Trouba s celkovým objemem 65 litrů s multifunkčními programy nabízí dokonalé výsledky pečení v celém vnitřním prostoru.

Funkce trouby

Inteligentní vestavná trouba nabízí 4 možnosti pečení: manuální, uložené programy (podle druhu vašeho oblíbeného jídla), pečení podle video receptů (recepty jsou na dotykové obrazovce s podrobným návodem) nebo vlastní programy, které si můžete uložit do digitální knihovny receptů. Nastavení náročných postupů přípravy pokrmů, které jsou kombinací různých funkcí pečení a jejich uložení je velmi jednoduché.

Smart technologie

Prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Simply-Fi můžete pouhým dotykem kdykoliv zkontrolovat přípravu vašich pokrmů odkudkoliv. Díky připojení k Wi-Fi s touto aplikací vám vaše trouba umožní navštívit webové stránky, které obsahují zprávy ze světa, životního stylu a kuchyně.

Další přednosti

Vnitřní prostor smart vestavné trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Multifunkční pečení v ní bude pro vás velmi pohodlné, inspirující a intuitivní díky 4 možnostem pečení. Jediným stisknutím tlačítka troubu zapnete nebo vypnete. Nabízí možnost pečení na dvou úrovních najednou. Dvířka trouby jsou vybaveny jemným a tichým zavíráním dveří s vysokou ochranou před opotřebením.

 

tepsteel.com

 


ikona33701829_FCWTC 001X_stitek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz