Vyberte si naší nabídky...

-32%
Candy FCPKS 826 XL VESTAVNÁ MULTIFUNKČNÍ TROUBA

Candy FCPKS 826 XL VESTAVNÁ MULTIFUNKČNÍ TROUBA

Kód: FCPKS 826 XL
Kód obj.: 33701954
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

11 490
Běžná cena: 16 990

Candy FCPKS 826 XL VESTAVNÁ MULTIFUNKČNÍ TROUBA

S touto vestavěnou horkovzdušnou troubou Candy FCPKS826XL dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového grafického displeje a dvou zatláčacích otočných knoflíků. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči.

Funkce trouby

Vestavná trouba nabízí 9 možností pečení: rozmrazování, udržování tepla, statický, multifunkční - kruhové výhrenvné těleso + ventilátor - možnost pečení na 3 úrovních najednou, spodní ohřev + ventilátor + pára, gril + ventilátor, gril, pyrolytické čištění a osvětlení. Teplotu ohřívání pokrmů si nastavíte pokrmů pomocí dotykového displeje a otočných voličů. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení. Čištění trouby je pyrolytické nebo Aquactiva pomocí páry.

Další přednosti

Vnitřní prostor vestavné trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Multifunkční pečení v ní bude pro vás velmi pohodlné, inspirující a intuitivní díky možnostem pečení. Jediným stisknutím tlačítka troubu zapnete nebo vypnete. Nabízí možnost pečení na více 3 úrovních najednou. Vnitřní objem dosahuje 70 litrů. Pro bezpečnost vašich ratolestí nechybí dětská pojistka, kterou aktivujete jediným dotykem. Všechny funkce trouby zůstanou zablokovány a na displeji se zobrazí upozornění "Stop". Další neodmyslitelnou pomůckou je minutka s odloženým startem. Jednoduše si nastavte čas pečení nebo čas ukončení pečení. Disponuje také teleskopickým výsuvem na 1 úrovni. Součástí balení jsou 1 plech a 1 rošt.

  • Třída energ.účinnosti: A
  • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
  • Gril: Ano
  • Celkový výkon trouby: 2100 W
  • Typ čištění: Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce: Ano
  • Počet funkcí: 8

ikona33701954_FCPKS 826 XL_stitek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz