Vyberte si naší nabídky...

-25%
Candy CFIB 636 DVWIFI VESTAVNÁ INDUKČNÍ SKOKERAMICKÁ DESKA

Candy CFIB 636 DVWIFI VESTAVNÁ INDUKČNÍ SKOKERAMICKÁ DESKA

Kód: CFIB 636 DVWIFI
Kód obj.: 33801694
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

14 990
Běžná cena: 19 990

Candy CFIB 636 DVWIFI VESTAVNÁ INDUKČNÍ SKOKERAMICKÁ DESKA

Vestavná indukční deska o šířce 60 cm čítá 4 varné zóny. Varná deska Candy CFIB 636DV WIFI s obdelníkovými induktory umožní používat flexi zónu kdekoliv. Tím eliminuje prostor bez pokrytí mezi dvěma induktory. Varnou desku můžete dokonce připojit k WiFi pomocí aplikace Simply Fi a vše ovládat na dálku.

Technické parametry:

Šířka 59 cm

Hloubka 52 cm

Výška pro vestavbu 0.6 cm

Šířka pro vestavbu 59 cm

Hloubka pro vestavbu 52 cm

Deska indukční

Ovládání dotykové

Umístění ovládání vpředu

Počet plotýnek 4

Multi zóna ano

Oválná zóna ne

Časový spínač zón ano

Funkce automatického vypnutí ano

Ukazatel zbytkového tepla ano

Dětská pojistka ano

Maximální příkon 7200 W

Barva černá

Provedení zkosené hrany

Retro design ne

Varné zóny

Pro pohodlné vaření je smart indukční varná deska Candy CFIB636DV WIFI vybavena 4 indukčními varnými zónami. Varné zóny poskytují různý výkon s regulací s rychlou odezvou. Varné zóny mají výkon     Výkon 1. topného tělesa (W) 1800/3000     Výkon 2. topného tělesa (W) 1800/3000     Výkon 3. topného tělesa (W) 1800/3000     Výkon 4. topného tělesa (W) 1800/3000

Všechny varné zóny disponují indikací zbytkového tepla, takže předejdete popálení a vždy budete vědět, kdy můžete varnou desku umýt. Pro velmi rychlý ohřev při maximálním výkonu disponují varné zóny funkcí Booster. Po určitém čase se výkon ustálí na nejvyšší hodnotě.

Smart technologie

Prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Simply-Fy můžete pouhým dotykem kdykoliv zkontrolovat přípravu vašich pokrmů odkudkoliv. Díky připojení k Wi-Fi s touto aplikací vám vaše varná deska umožní navštívit webové stránky, které obsahují informace o varném panely ze Simply-Fy jako např. výkon zóny, zbývající čas ohřevu.

Dětská pojistka

Pro bezpečný provoz je indukční varná deska vybavena funkcí dětské pojistky. Po jejím aktivování zabráníte manipulaci s nastavenými funkcemi nebo zapnutí varné desky.

Další vlastnosti

Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné zóny. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce, bez zbytečných ztrát a vaření je tak dokonale efektivní. Pokud náhodou pokrm přeteče, čištění varné desky je jednoduché, protože se jídlo na desku nepřipálí a nepřilepí. Varná deska je bezrámová sklokeramická v černém provedení.

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz