Vyberte si naší nabídky...

-31%
Candy CDPN 4D620PW VOLNĚ STOJÍCÍ MYČKA + Dárek k výrobku: Tablety na rok zdarma

Candy CDPN 4D620PW VOLNĚ STOJÍCÍ MYČKA + Dárek k výrobku: Tablety na rok zdarma

Kód: CDPN 4D620PW
Kód obj.: 32001270
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: do měsíce

8 990
Běžná cena: 12 990

Candy CDPN 4D620PW VOLNĚ STOJÍCÍ MYČKA

Smart myčka nádobí Candy CDPN 4D620PW v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +++ -10%. Její kapacita mytí je 16 sad nádobí. Inteligentní myčku lze ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi pomocí aplikace Simply Fi. Smart myčka je kompatibilní také s hlasovými asistenttmi Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce). Myčka nádobí Candy CDPN 4D620PW nabízí 9 základních mycích programů + 20 Wi-Fi a také řadu užitečných funkcí jako odložený start 0:30 - 23 hodin, Smart Door - automatické otevírání dvířek na konci cyklu, dětská pojistka, a množství jiných. Ovládána je pomocí dotykového displeje s čským jazykem. Umožňuje použít také tablety 3 v 1. K dispozici má 2 mycí koše a antibakteriální a samočisticí filtr. Pro bezpečnost nechybí ochrana Porti přetečení Aquaprotect - dvojité opláštění napouštěcí hadice. Užitečná funkica ADDISH umožňuje priedanie nádobí i po zahájení cyklu.

Mycí programy a funkce

Smart myčka nádobí v šířce 60 cm s nerezovou vanou v bílé barvě. Myčka disponuje 9 standardními programy pro mytí s možností kontinuálního odloženého startu 0:33 - 23 hodin., Ukazatelem nedostatku soli na displeji, ukazatelem délky cyklu a zvukovým signálem.

  •     9 programů základních + 20 Wifi: Eco 45 ° C, Intenzivní 75 ° C, Noční 55 ° C, Univerzální 60 ° C, Auto Denní 55 - 65 ° C, Sklo 45 ° C, Zoom 39 min 60 ° C - rychlé mytí se sušením za 39 min, Rychlý 24 min 50 ° C, Opláchnutí, + Wifi programy
  •     Funkce: Smart Door - Automatické otevírání dvířek na konci cyklu, Dětská pojistka, Tabs - Multifunkční tablety, Ukazatel ADDISH - možnost přidat nádobí i po zahájení cyklu, Ukazatel délky cyklu, Ukazatel nedostatku soli a leštidla na displeji, Ukazatel délky cyklu na displeji, Zvukový signál ukončení programu, Možnost vypnutí zvukové signalizace na konci programu, Uložení posledního umýcieho cyklu do paměti, Impulzní mytí - snížení spotřeby a hlučnosti, DEMO režim

Antibakteriální samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby váš nádobí nebyl dokonale čistý nebo vyleštěn. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Košové vybavení

Smart myčka nádobí je připravena na všechno. Umožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti nebo neskladného velkého nádobí Podle toho, kde je třeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí. V horním koši se nacházejí sklopné držáky pro šálky a ve spodním koši sklopné držáky talířů, které si je možné podle potřeby flexibilně nastavit.

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz