Vyberte si naší nabídky...

-42%
Hoover FM 216 LI 011

Hoover FM 216 LI 011

Kód: FM 216 LI 011
Kód obj.: 39400284
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Hoover
Dostupnost: do týdne

3 490
Běžná cena: 5 990

Hoover FM 216 LI 011

TYČOVÉ VYSAVAČE
Ideální na časté vysávání tvrdých podlah. Dají se okamžitě použít a při skladování zaberou jen málo místa. Pokud jsou pro vás klasické tyčové vysavače s přívodním kabelem příliš těžké, můžete sáhnout po verzi bez kabelu. Takové vysavače jsou navrženy pro rychlé a účinné vysávání menších bytů, jsou lehčí a jejich využití je velice flexibilní.

TYČOVÁ A RUČNÍ VERZE 2V1
Vysát podlahu a hned potom např. pohovku, či pavučinu na stropě byl donedávna pro akumulátorové tyčové vysavače problém. Nové modely Freedom kombinují verzi tyčovou s verzí ruční, to vše v provedení bezsáčkové verze vysávání. Navíc jsou vybaveny širokou škálou příslušenství, které vám pomůže dostat se i do těch nejvzdálenějších koutů.

LITHIOVÁ BATERIE
Lithiová baterie garantuje vynikající výkon a výdrž až 45 min. Doba dobíjení je snížená a navíc tento typ baterie nemá paměťový efekt. Třešinkou na dortu je pak i nižší hmotnost baterie a tedy i celého výrobku oproti bateriím NiMh.

LED OSVĚTLENÍ NA HUBICI
Rotační hubice na tvrdé podlahy a koberce je osvětlená LED diodami, které napomáhají zpřehlednit vysávaný prostor a to zvláště v tmavých koutech. 

PARKOVACÍ POLOHA
Vysavač Freemotion je snadné uložit, kdekoliv budete chtít. Žádné vrtání do zdí nebo opírání o zeď. Jednoduše jej zaparkujete ve stojaté poloze, kdekoliv budete chtít. Pokud budete mít málo místa, můžete navíc sklopit rukojeť a snížit tak výšku.

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz