Vyberte si naší nabídky...

-34%
Candy AQUA 1042D1/2-S -pračka Fuzzy Logic - Aquamatic

Candy AQUA 1042D1/2-S -pračka Fuzzy Logic - Aquamatic

Kód: AQUA 1042D1/2-S
Kód obj.: 31006635
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Candy
Dostupnost: nedostupné

8 790
Běžná cena: 13 290

Aquamatic, A+/A/C, 4kg, 1000 ot/min, digitální displej, odložený start 1-23 hodin, Fuzzy Logic, 16 programů: rychloprogram 14, 30, 59 min, Aquaplus - pro citlivou pokožku, roční spotřeba 141 kWh, roční spotřeba vody 6400l, hlučnost praní/odstřeďování 56/78 dB (A), bílá dvířka, VxŠxH: 69x51x44cm

Úzká předem plnění automatická pračka Candy Aquamatic Tempo v energetické třídě A+ s kapacitou 4 kg prádla a s rychlostí odstřeďování až 1000 ot/min. Pochlubit se může technologií Fuzzy Logic, funkcí odloženého startu (1-23 hodin), 2D displejem nebo funkcí automatického snížení spotřeby. Z pohledu bezpečnosti nechybí ani ochrana proti přetečení. Ve výbavě je 16 programů včetně rychloprogramů nebo programu Ruční praní. Díky tlačítku Aquaplus můžete prát i pro osoby s citlivou pokožkou.

Tlačítko Aquaplus: 
V souladu se zaměřením Candy na potřeby uživatele nabízí pračky program Aquaplus certifikovaný laboratořemi BioLab, který odstraňuje veškeré zbytky pracího prášku z vláken prádla. Zaručuje tak, že perfektně vymáchané prádlo mohou oblékat i lidé s citlivou pokožkou, vyžadující speciální péči. Kombinací extra máchání se speciálním otáčením bubnu je dosaženo perfektně čistého a vymchaného prádla a je možné tento porgram doporučit i pro dětské prádlo nebo tkaniny s jemným vláknem.

Odložený start: 
Umožňuje naprogramovat spuštění cyklu praní. Již není nutné spěchat rychle domů, abyste vyjmuli prádlo z pračky, které by jinak začalo nepříjemně zapáchat. Bude stačit nastavit odložený start a prádlo bude připraveno, kdy si budete přát.

Ergonomický ovladač: 
Ergonomický ovladač pro volbu nejlepšího cyklu podle vašich potřeb.

Bez vibrací: 
Nové pračky Candy jsou schopny dosáhnout maximálních rychlostí odstřeďování bez nepříjemných a hlučných vibrací. Je to především díky novým a zlepšeným pneumatickým tlumičům.

Program Rychlý (Rapid): 
Tento rychlý program vám umožňuje vyprat prádlo přibližně za velmi krátký čas a nemusíte se přitom vzdát kvality praní. Pračka provádí úplný cyklus praní, i když v omezeném čase.

 

seo services

Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz