Vyberte si naší nabídky...

-25%
Candy CDI 2T 1047 - plně integrovaná myčka

Candy CDI 2T 1047 - plně integrovaná myčka

Kód: CDI 2T 1047
Kód obj.: 32900593
Záruka: Exkluzivní záruka 5 let!
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

8 990
Běžná cena: 11 990

Candy CDI 2T1047 VESTAVNÁ PLNĚINTEGROVANÁ MYČKA

Plně integrovaná myčka, 10 jídelních souprav, 7 programů, rychlý program, dotykové ovládání, 2 koše - horní XL, dolní XXL, ochrana proti přetečení, ochranný systém Aquastop, odložený start, spotřeba vody 9 l/cyklus, energetická třída A++, hlučnost 47 dB(A) - Supersilent.

Moderní vestavná myčka nádobí šířky 45 cm nabízí kapacitu nádobí až pro 9 jídelních souprav a velmi přehledné ovládání s dotykovým displejem. Díky funkci odloženého startu můžete nastavit začátek mytí až o 24 hodin později, funkce Extra sušení vám zajistí perfketně suché nádobí. Nechybí ani samočistící tříúrovňový filtr nebo kontrolky, které vás upozorní na nedostatek soli a leštidla. Díky možnosti polohovat horní koš a sklopitelným držákům talířů a hrnků budete mít více flexibility při ukládání nádobí. Myčka nabízí 7 programů, například rychlý 30 minutový program, intenzivní program nebo program pro sklo. Ochranu proti přetečení zajišťují systémy Aquastop a Antioverflow. Myčka má velmi tichý chod jen 47 dB a spadá do úsporné energetické třídy A++. UPOZORNĚNÍ - nábytková dvířka: Upozorňujeme, že u většiny vestavných myček se počítá s tím, že zákazník si na dvířka spotřebiče přidělá (nebo nechá přidělat truhlářskou firmou) desku odpovídající designu jeho kuchyňského nábytku. Na obrázcích vestavných spotřebičů jsou často pro ilustraci zobrazena nábytková dvířka, která však nejsou se spotřebičem dodávána.

Candy CDI 2T 1047 má tyto přednosti:

Velmi tichý provoz

Myčka, která šetří i vaše uši

Nová generace myček nádobí Candy je navržená tak, aby minimalizovala hluk během provozu, čímž zaručuje maximální pohodu bez kompromisů mezi účinností, hlukem a pohodlím. Užívejte si vaší klidnou domácnost.

Energetická třída A++

Vysoká úroveň úspory energie

Všichni víme, jak důležité je snižovat spotřebu energie. Tato myčka Candy patří dle norem EU do úsporné energetické třídy A++, což znamená úsporu zhruba 21 % v porovnání se standardní myčkou nádobí v energetické třídě A.

Automatické čištění filtru

Záruka delší účinnosti

Patentovaný trojitý samočistící filtr Candy z nerezové oceli je vybaven integrovaným mikrofiltrem, který zachycuje sebemenší částečky nečistot a ve všech fázích mytí tak zajišťuje trvale čistou mycí vodu. Je tak garantován dlohodobě úžasný výsledek mytí při minimální údržbě filtru. U některých modelů je filtr vybaven i antibakteriální ochranou.

Aqua Stop

Mechanický a vizuální systém ochrany

Všechny myčky nádobí Candy jsou standardně vybaveny bezpečnostním zařízením proti přetečení. Pokud voda z důvodu jakékoliv závady překročí běžnou hladinu, systém automaticky zablokuje přívod vody a/nebo vypustí nadbytečnou vodu. Tato myčka je navíc vybavena systémem Aqua Stop, kdy případná unikající voda naplní vnější vroubkovanou hadici dvojitého opláštění napouštěcí hadice a aktivuje vypínací mechanismus v mechanickém ventilu, která odpojí přívod vody do spotřebiče. Na tuto závadu bude uživatel upozorněn červeným políčkem v okénku ventilu.

Funkce Odložený start

Spusťte myčku, kdy se vám to hodí

Nyní můžete mýt nádobí, kdykoliv se vám to hodí. Funkce odloženého startu vám umožňuje naprogramovat spuštění cyklu mytí na dobu dle vašich potřeb. Dotykem tlačítka můžete spuštění programu načasovat tak, aby bylo nádobí umyté například v době vašeho příchodu z práce. A nebo na dobu, kdy jsou náklady na elektrickou energii nižší (např. levnější noční proud), a ušetřit tak peníze.

Nastavitelný horní koš

Pro ještě větší flexibilitu

O 10 % více místa na sklenice, hrnky, menší talířky a nádoby prostřední velikosti díky kombinaci patentovaných vnitřních dvířek a řešení vodní trubice. I vysoké sklenice mají dostatečnou oporu pro bezpečné umytí a dlouhé příbory lze uložit do speciálního držáku. Výšku horního koše lze bez problému změnit (u modelů se systémem Easy-click i v případě, že je koš zcela naplněný), což zajišťuje maximální flexibilitu uspořádání a prostor i pro rozměrné nádobí.

Program Sklo

Pro křehké sklo nebo porcelán

Ideální cyklus na velmi šetrné mytí cenného nádobí, sklenic nebo porcelánu bez starostí. Lze jej také použít na každodenní mytí lehce znečištěného nádobí.

Program Intenzivní

Pro mytí silně zašpiněného nádobí

Intenzivní cyklus u této myčky je určený na odolné nečistoty, snadno umyje i velmi špinavé hrnce a pánve.

Program ECO

Optimální spotřeba vody a energie

Cyklus s nejlepším výkonem s ohledem na spotřebu energie a vody, který byl vytvořen pro úsporu vody a finančních prostředků při současném zajištění optimálních výsledků mytí a sušení nádobí.

Program Denní 55°C

Pro mytí běžně znečištěného nádobí

Jedná se o rychlý cyklus vhodný na běžně znečištěné nádobí, který se doporučuje na každodenní používání a běžně naplněnou myčku.

Program Předmytí

Rychlé opláchnutí nádobí

Tento cyklus vám umožňuje krátké předmytí nádobí studenou vodou, které je doporučené na změkčení nečistot, pokud ještě není myčka zcela naplněna. Zabrání se tak vzniku a šíření zápachu v myčce. Po zaplnění myčky pak můžete použít některý z ostatních programů.

Ideální kombinace výkonu a prostoru

Myčky nádobí Candy splní všechny vaše požadavky

Myčky nádobí Candy jsou perfektní pro mladé páry i pro lidi, kteří žijí sami v bytech ve velkých městech. Jsou ale také správnou volbou pro velké rodiny a pracovníky, jejichž čas je příliš vzácný. Flexibilita v dnešní době získává v každodenním životě na významu. Společnost Candy si tyto potřeby uvědomuje a vytvořila proto konkrétní řešení, která splňují všechny požadavky. Vždy bere v úvahu různé potřeby různých zákazníků a nabízí pestrou škálu modelů s prostorem na 6 až 16 sad nádobí. Každý model, který společnost Candy vytvořila, se vyznačuje špičkovou kvalitou mytí i výkonem; jednotlivé modely zároveň vyhovují všem požadavkům, které na spotřebitele může moderní život klást. Chytrá řešení s ohledem na prostor, kapacitu i energetickou účinnost vyvinutá společností Candy pro vás a váš domov.  

Vzhled a provedení

Ovládací panel skrytý

Barva panelu černá

Spotřeba

Energetická třída

A++

Spotřeba energie za rok 207  kWh/rok

Spotřeba vody za cyklus 10  l

Spotřeba vody za rok 2520  l/rok

Třída účinnosti mytí

A

Třída účinnosti sušení

A

Rozměry a hmotnost

Šířka 44,8  cm

Výška 82  cm

Hloubka 55  cm

Objem

Počet sad 10

Hlučnost

Hlučnost 47  dB

Funkce a vybavení

Displej ano

Počet programů 7

Auto program ne

Eco program ano

Intenzivní mytí ano

Rychlý program ano

Program na sklo ano

Samostatný předoplach ano 1/2 náplň / zónové mytí ne

Odložený start/konec ano

Příborová zásuvka ne

Aquastop ano

Ochrana proti přetečení ano

Kontrolka nedostatku leštidla ano

Kontrolka nedostatku soli ano

Dětská pojistka ne

Wi-fi připojení ne

Další

EAN 8016361925311

Český návod ano

Distribuce oficiální pro ČR

Záruka

Detailní parametry a funkce:

Základní údaje:

  • vestavná plně integrovaná myčka nádobí šíře 45 cm
  • energetická třída A++
  • třída mytí A
  • třída sušení A
  • kapacita jídelních souprav: 9

ikona32900593_CDI 2T1047_stitek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz